TRON coin yorum, coin grafiği geleceği ₺0.942.

Alış-satış Tron

 • tron
  TRON (TRX)
 • Canlı Fiyat
  ₺0.942
 • 24s %
  0.30%
 • Piyasa Değeri
  ₺95.58 B
 • Hacim
  ₺11.41 B
 • Mevcut Tedarik
  101.62 B TRX
 • Rütbe
  24

Crypto Calculator

Price Chart


Loading Data
Please wait, we are loading chart data

More Info About Coin

Tron nedir?

Tron'un misyonu, gerçekten merkezi olmayan bir internet oluşturmak ve TRON protokolü olarak bilinen dünyanın en büyük blok zinciri tabanlı işletim sistemi olmayı hedefliyor. TRON protokolü, akıllı sözleşmeler aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalara hizmet etmek için yüksek ölçeklenebilirlik, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek verimli bilgi işlem sunacak. Ethereum EVM tabanlı akıllı sözleşmeler, Solidity geliştiricilerinin uygulamalarını yeniden yazmaları gerekmediğinden TRON ağı üzerinde uyumlu ve konuşlandırılabilir olacak.

Neden Tron?

Dünyada, blok zincirindeki işlemler için yüksek verim sağlarken merkezi değildir. Bu, özellikle oyunlarda yüksek hızlı işlem gerektiren uygulamalar için uygundur.

TRON ağında halihazırda verilmiş bir dizi token var ve TRX.market'in merkezi olmayan borsaları başlattı. TRON, 24 Temmuz 2018'de en büyük P2P dosya paylaşım protokollerinden biri olan BitTorrent'i satın aldı. Satın almanın bir sonucu olarak, BitTorrent ağındaki ekonomiyi güçlendirmek için kripto para birimi olarak BitTorrent Token (BTT) piyasaya sürüldü. Token, ağ içinde dosya paylaşımını ve depolamayı teşvik etmek için kullanılacaktır.

Historical Data

Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

Markets / Exchanges

**You can show markets data only by installing “Cryptocurrency Exchanges List Pro” WordPress plugin with “Coin Market Cap & Price” plugin.

[celp-coin-exchanges]

Technical Analysis

Twitter News Feed

[custom-twitter-feeds screenname="tronfoundation"]

Submit Your Reviews