Decentraland coin yorum, MANA coin geleceği 2022 (Eylül)

decentraland Decentraland (MANA)

₺14.481
4.78% ( (24s))
İzle
Low 24H: ₺13.689 High 24H: ₺14.486
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
₺26.23 B ₺1.81 B1.81 B MANA
ATH
₺106.59

Decentraland coin yorum, MANA coin geleceği 2022 (Eylül) ve Haberleri ₺14.481. MANA coin nedir?

MANA Coin Nedir

Decentraland, Ethereum destekli bir sanal gerçeklik platformudur. Bu sanal dünyada, daha sonra geçebileceğiniz, üzerine inşa edebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz araziler satın alırsınız. Yapabileceklerinizin sınırı yok. Tamamen kullanıcılarına ait olan ilk dijital platformdur. Skyrim ve Fallout gibi oyunlara benzer şekilde Decentraland, tamamen sürükleyici bir sanal evrendir. Ancak 2 boyutlu ekranda oynamak yerine 3 boyutlu bir dünyaya katılıyorsunuz. Westworld'ün fiziksel alanında tam gelişmiş AI tabanlı oyunlar yaratmadan önceki mantıklı bir sonraki adım gibi görünüyor. LAND'deki benzer gruplamalar İlçeleri içerir.

Bölgeler temelde ortak bir tema etrafında dönen topluluklardır. Örneğin, yalnızca kripto para birimi uygulamaları ve hizmetleri olan kripto meraklıları için bir Bölge olabilir. Decentraland ekibine Ari Meilich (Proje Lideri) ve Esteban Ordano (Teknik Lider) başkanlık ediyor. Ordano daha önce Bitpay'de yazılım mühendisi olarak çalıştı ve Smart Contract Solutions, Inc'i kurdu. Her iki kurucu da Stremium ve Bitcore'un oluşturulmasında birlikte çalıştı. Decentraland, düşündüğünüzden daha uzun süredir buralarda. Ekip, Haziran 2015'te ilk gelişim kilometre taşına, Taş Devri'ne ulaştı. Bu, bir çalışma kanıtı algoritması aracılığıyla kullanıcılara pikseller tahsis eden basit, pikselli bir ızgaraydı. Son zamanlarda, yeni, 3D dünyada LAND sattıkları bir Terraform Etkinliği düzenlediler. Ekip ayrıca bazı hizmetlerini sağlamak için District0x, Aragon ve imToken ile ortaklık kurdu.

MANA, Decentraland'da arazi satın almak için kullanılan jetondur. Blockchain platformu, sanal dünyada mevcut olan çeşitli dijital varlıkları satın almak veya satmak için dahil edilebilir. Sahipsiz bir arazi, mümkün olan her borsada aynı piyasa fiyatına sahip olacaktır ve tam olarak geliştiriciler, üzerine inşa edebilecekleri ve çok fazla popülerlik çekebilecekleri için bunun peşindedirler. Ancak arazi parsellerinin onlardan farklı olduğu ve her birinin o dönemin çeşitli piyasa koşullarına göre değişiklik gösterdiği unutulmamalıdır.

Mana harika bir yatırım olabilir ve diğer Bitcoin, Ethereum veya diğer önde gelen kripto para birimleri ile ve en dikkate değer kripto para borsalarından bazılarıyla ticaret yaparak satın alınabilir. Özellikle Binance ve Huobi, Mana jetonlarının ticareti için önerilebilecek en iyi kripto para borsalarından ikisidir. Decentraland madeni parası, Bitcoin ve diğer benzer para birimlerinin aksine Ethereum blok zincirinde verildiği için çıkarılabilir bir kripto para birimi değildir. Bu yüzden bazı Decentraland madenciliği yapmak isteyen kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayacak. Bunun yerine, token satışları sırasında satıldı ve şu anda borsalarda işlem görüyor.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

yükleme facebook yorum!