EOS coin yorum, EOS coin geleceği 2022 (Eylül)

eos EOS (EOS)

₺26.94
-2.60% ( (24s))
İzle
Low 24H: ₺26.76 High 24H: ₺28.21
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
₺27.11 B ₺3.86 B1.01 B EOS
ATH
₺413.34

EOS coin yorum, EOS coin geleceği 2022 (Eylül) ve Haberleri ₺26.94. EOS coin nedir?

EOS Nedir?

EOS, her zaman ICO üzerinde en çok konuşulanlardan biri olmuştur ve şimdi bir akıllı sözleşme platformudur. Mayıs 2017'de New York'ta kurucusu Dan Larimer tarafından duyurulduğunda, Times Meydanı'nda parıldayan dev bir jumbotron reklamı görüldü. ICO token satışının ilk 5 gününde, EOS, henüz herhangi bir ürün veya hizmete sahip olmadan ETH'de benzeri görülmemiş 185 milyon $ topladı.EOS, "merkezi olmayan uygulamalar için en güçlü altyapı" olduğunu iddia ediyor. Temel olarak, EOS, Ethereum'a çok benzeyen bir blok zinciri teknolojisidir (veya daha doğrusu olacaktır). Etkileyici özelliklerden oluşan uzun bir listeyle kendi blok zincirlerini oluşturmayı planlıyorlar. Hatta bazıları EOS'u “Ethereum katili” olarak adlandırıyor. Ancak EOS hakkındaki tüm hype ve heyecanın yanı sıra, kripto topluluğundan gelen büyük miktarda şüphecilik de var.

EOS VisionEOS'un büyük planları var. Merkezi olmayan bir işletim sistemi görevi görecek bir yazılım olacak. Geliştiriciler daha sonra EOS yazılımında uygulamalar oluşturabilir. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir, esnek ve kullanılabilir olacaktır. Herkesin heyecan duyduğu en dikkate değer özellik, yatay ölçeklenebilirliktir - bunun anlamı, EOS blok zincirinin akıllı sözleşmelerin paralel yürütülmesine ve işlemlerin eşzamanlı işlenmesine izin verebileceğidir. Bu gerçek bir oyun değiştirici olabilir.

EOS, kurucu Dan Larimer tarafından oluşturulan, devredilen hisse kanıtı (DPoS) konsensüs protokolünü içerecektir. Bu sistem daha az merkezidir, çok daha az enerji kullanır ve inanılmaz derecede hızlıdır - saniyede milyonlarca işleme kadar hızlı. Ayrıca, EOS blok zincirinde kullanıcı ücreti alınmayacaktır. Bu aynı zamanda onları rekabetten ayıracak ve platformlarının daha yaygın bir şekilde benimsenmesine yardımcı olabilir.

EOS ayrıca, kullanıcı haklarını güvence altına almak ve anlaşmazlıkların çözülmesini sağlamak için bir blok zinciri anayasası koymak istiyor. Teknik raporlarında açıklandığı gibi: "EOS.IO yazılımı, kanıtlanmış kavramlar ve en iyi uygulamalarla deneyimlerden tasarlanmıştır ve blok zinciri teknolojisindeki temel gelişmeleri temsil eder. Yazılım, merkezi olmayan uygulamaların olduğu küresel olarak ölçeklenebilir bir blok zinciri toplumu için bütünsel bir planın parçasıdır. kolayca konuşlandırılabilir ve yönetilebilir."EOS platformunun üstünde verilen jetonlar, Everipedia, HorusPay, Meet One ve daha fazlasını içerir.


Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!

yükleme facebook yorum!